instalacje antenowe szczecin

RSS

Budowa sieci WIFI dla ośrodka wczasowego

Kolejnym naszym projektem była budowa sieci bezprzewodowej dla gości ośrodka wczasowego. Teren dość trudny i mocno zadrzewiony. Warunkiem było pokrycie silnym zasięgiem całego ośrodka tak aby goście w domkach mogli bez problemu korzystać z usługi dostępu do Internetu.

 

Aby pokryć zasięgiem sieci cały ośrodek zastosowaliśmy dwa nadajniki sektorowe  zainstalowane w dwóch przednich częsciach ośrodka zlokalizowane na wysokim obiekcie gastronomicznym.

 

Konfiguracja takiej sieci wykonana została na zasadzie HOT-SPOTów i tzw Voucherów. Gość podczas meldowania się w recepcji otrzymuje voucher z loginem i hasłem do usługi dostępu do Internetu. Mozna podłaczyć maksymalnie do dwóch urządzeń na domek. Voucher traci ważność w chwili wymeldowania się.

Router który zarządza całą siecią  zaprogramowany jest w trybie dynamicnzego podziału pasma oznacza to że całe łącze internetowe dzielone jest po równo na wszystkich korzystających w danej chwili.

Na terenie ośrodka działa też sieć dla pracowników która jest siecią ukrytą i poza hasłem dostępowym WPA2 nie jest konieczne żadne dodatkowe uwierzytelenienie.

»
24
0
8 czerwca 2014 10:11 »

LANTECH - Przybliżamy świat multimediów

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, specjalizującym się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań teleinformatycznych oraz sprzętu telekomunikacyjnego renomowanych producentów. W naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz nawiązywania długofalowych kontaktów z ich odbiorcami.

 

 

»
1
0
4 maja 2012 10:52 »

Instalacje Telewizja + Internet + Telefon w domkach jednorodzinnych - Szczecin

W ostatnim czasie chyba najpopularniejszy typ instalacji, ktore wykonujemy. Jesli budujesz dom lub planujesz rozprowadzenie instalacji tv, net, telefon czy np monitoring lub monitoring z podgladam przez internet koniecznie skontaktuj sie z nami.  Doradzimy zainstalujemy uruchomimy, tanio szybko i fachowo.

»
3
0
30 marca 2013 18:52 »
Wszystkich rekordów: 3

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

LanTech Networks

ul. Św. Marcina 2, 71-544 Szczecin, tel. 501-71-42-42 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone
req: